HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin ilk zincir gayrimenkul markası olan Turyap'ın sırasıyla Zincirlikuyu, Ulus, Akmerkez ve Levent Maya temsilcilikleri olarak edindiğimiz 30 yıllık tecrübemizi artık Uptown İstanbul Gayrimenkul pazarlama ve geliştirme adıyla yeni markamızda sürdürmekteyiz.

HAKKIMIZDA

Konusunda uzman ve güvenilir profesyonel ekibimizle birlikte Lüks gayrimenkul , Residence ve A Plus plazalardaki yerli ve yabancı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Özelleştirilmiş Destek

Doğru gayrimenkullere ulaşmanız için..

Lüks Gayrimenkul Uzmanları

30 Yıllık bilgi ve birikimlerimiz ile

Satmak yada Kiralamak

En doğru yönlendirme..

UPTOWN İSTANBUL GAYRİMENKUL

Hayalinizdeki gayrimenkule en doğru ve güvenilir hizmetle sahip olmanız veya Sahip olduğunuz gayrımenkulu doğru fiyatla ve en hızlı şekilde pazarlanması için buradayız.

Ağılıklı olarak Beşiktaş ilçesi Levent, Etiler, Ulus , Maslak semtlerinde ve Boğaz hattında faal olarak çalışmaktayız. Ayrıca İstanbul genelinde A plus plazalarda ve ticari gayrımenkul sektöründe yerli ve yabancı müşterilerimize çözüm üretmekteyiz.
Gayrimenkul ile ilgili alım,satım,kiralama,kiraya verme ekspertiz ve fizibilite konularında ihtiyaclarınızı karşılamada profesyonelce ve güvenilir olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.